Co můžete vyhrát v letní soutěži s Austrothermem

Zážitkové LÉTÁNÍ (SKYDIVING) v Hurricane Factory Praha

Připravili jsme pro vás exkluzívní zážitek, který Vás doslova zvedne ze židle!

Zažijte adrenalinové dobrodružství s balíčkem skydiving STORM DUO v Hurricane Factory Praha. Tento exkluzivní balíček pro dvě osoby vám nabízí celkem 6 minut letu, rozdělených do čtyř vzrušujících vstupů, kde každá osoba zažije dva lety. Před samotným letem vás čeká profesionální instruktáž a během celého zážitku se o vás bude starat zkušený instruktor. Nejenže si užijete vzrušení z létání, ale také se nemusíte starat o vybavení, které vám bude zapůjčeno.

Během celé akce nejenže zažijete nezapomenutelný let, ale také se dozvíte o nejnovějších produktech Austrotherm CZ. Po skončení letu vás čeká příjemné posezení s občerstvením, kde budete mít možnost sdílet své zážitky a užít si společně strávený čas. Nezapomeňte, že toto je jedinečná příležitost prožít něco nevšedního a zároveň se seznámit s novinkami, které pro vás Austrotherm CZ připravil. Abyste na zážitky nebyli sami a výhru jste si užili opravdu naplno, můžete vzít s sebou i svého kolegu/kolegyni.    

Co pro to musíte udělat? 

  • Přihlásit se do soutěže
  • Dosáhnout v období 1.6.2024 - 31.8.2024 obrat u Austrotherm CZ celkové hodnoty min. 1.000.000,- Kč (bez DPH a po odečtu slev za platební podmínky)
  • Být mezi dvěma vylosovanými  

Zpět na soutěžní stránku