Plochá střecha

Atika ploché střechy

 

Atikový prvek od společnosti Austrotherm je vynikající izolační prefabrikovaný prvek a je vhodný na zhotovení staticky nenamáhaných atik. Je možné s ním zhotovit atiku plochých střech a představuje pro zhotovitele rychlou, jednoduchou a nákladově efektivní alternativu k tradiční atice.

    

   

Hlavní výhody Atikového prvku

Díky tomu, že při práci s Austrotherm Atikovým prvkem je potřeba udělat méně úkonů, zkrátila se tím celková doba zhotovení atiky. Austrotherm Atikový prvek je standardně vyráběný v šířce 30 až 50 cm, ve výšce 40 až 70 cm a v délce 200 cm. V tomto případě se použila Atika s šířkou 40 cm a výškou 70 cm. V případě potřeby umí společnost Austrotherm dodat Atikový prvek téměř v jakýchkoliv rozměrech.

Pracovní kroky potřebné pro práci s Atikovým prvkem:

                                                                

Při práci s Atikovým prvkem od společnosti Austrotherm je potřeba udělat méně pracovních kroků.“

Díky nízké hmotnosti umožnil Atikový prvek od společnosti Austrotherm jednoduchou manipulaci. Jeho velká výhoda je i v tom, že v porovnání se standardní atikou nemůžou vznikat tepelné mosty, jelikož průběh teploty je kontinuální přes celý zateplený vnější plášť objektu, což úspěšně zamezuje možné tvorbě plísní. Tento fakt obyvatelé domu určitě ocení.

                    

„ Vzhledem k tomu, že průběh teploty je kontinuální, přes celý vnější plášť objektu, nedochází ke vzniku tzv. tepelných mostů.“

Najít dodavatele, který věnuje čas vývoji svých produktů a snaží se splnit požadavky zákazníka je vzácné. Austrotherm je společnost, která už víc než 70 let vyrábí tepelné izolace a své produkty zdokonaluje tak, aby splnily ty nejpřísnější normy a kritéria, ale hlavně aby spolehlivě udržovaly teplo ve stavebních objektech.

 

 

Se svými dotazy při výběru tepelné izolace a při hledání nejvhodnějšího řešení se můžete obracet přímo na naše obchodní zástupce v jednotlivých regionech. 

Případné specifické technické otázky Vám rádi zodpoví naši odborníci z oddělení technického poradenství.