Stěny, fasáda, výplně

Austrotherm Fasádní profily EPS

Nejdůležitější úlohu při vytváření charakteru budovy sehrává fasáda. Firma Austrotherm vyvinula velké množství profilových variant z polystyrenu, které umožňují esteticky dotvořit fasádu a vdechnout jí nezaměnitelný charakter. Využijte  tuto možnost a používejte fasádní polystyrenové profily Austrotherm při realizaci nových řešení nebo při citlivé obnově starých staveb.

Fasáda představuje nejen tvář domu, ale i odraz jeho obyvatel. S rozmanitou paletou fasádních profilů může být každý dům unikátním kouskem. Při designu moderních budov mají architekti a stavitelé možnost vytvářet individuální a kreativní řešení fasád. Toto platí i pro ty, kteří provádějí rekonstrukce historických budov, a ocení tak široké možnosti, které jim fasádní profily poskytují.

Všestranné možnosti použití

Fasádní profily od společnosti Austrotherm nabízejí široké možnosti využití, přinášejí neotřelé akcenty moderním budovám, vnáší do novostaveb klasický vzhled a umožňují efektivní renovaci starších objektů. Díky flexibilitě profilů, zajištěné elastickou potahovou hmotou Austrotherm TOP, lze fasádní prvky snadno ohýbat na místě podle jejich průřezu a velikosti. Austrotherm je rovněž odborníkem na repliky historických fasádních prvků, poskytující rozmanité varianty profilů, díky kterým lze rekontruovat staré budovy a pečlivě zdobit ty nové.

Výhody

  • Pro moderní i klasické fasády
  • Individuální řešení
  • Speciální povrchová úprava odolávající povětrnostním vlivům připravená k fasádnímu nátěru
  • Flexibilita (ohybatelnost) prvků a nízká hmotnost
  • Cenově výhodné a snadno zpracovatelné

 

 

 

Se svými dotazy při výběru tepelné izolace a při hledání nejvhodnějšího řešení se můžete obracet přímo na naše obchodní zástupce v jednotlivých regionech. 

Případné specifické technické otázky Vám rádi zodpoví naši odborníci z oddělení technického poradenství.