Speciální produkty

Fantazii se meze nekladou

Izolační produkty Austrotherm z extrudovaného polystyrenu jsou mimořádně vhodné také pro různé speciální stavby a konstrukce. Když se rozhodnete pro izolační řešení z desek Austrotherm, nemusíte se nijak omezovat. Součástí naší nabídky jsou totiž také izolační produkty pro atypické stavby.

 

Přizpůsobit si izolaci přesně podle konkrétních představ a potřeb není v případě desek a izolačních materiálů Austrotherm žádný problém. Například Austrotherm Resolution je supertenká izolace, která je jako stvořená na řešení izolace ve stísněných prostorech. Perfektně se hodí například jako izolační výplň různých dutin.

 

Austrotherm EPS je  mimořádně flexibilní a vhodný jako odlehčená izolace. Izolační materiály Austrotherm EPS jsou vyrobené z expandovaného polystyrenu, který je recyklovatelný a biologicky nezávadný. Pracuje se s ním velmi jednoduše a svoje uplatnění si najde nejen ve stavebnictví, ale například i v uměleckých oblastech. 

 

Odolná a úsporná izolace na větší či menší stavby. Tak by se dala jednou větou charakterizovat izolace Austrotherm XPS, která splňuje ty nejpřísnější požadavky na energetickou úspornost a bez problémů odolá i vysokému tlaku a vlhkosti. Svoje uplatnění si tato izolace z extrudovaného polystyrenu nachází ve stále větší míře a vděčí za to právě kombinaci vynikajících vlastností.